Barkod, Marka Tescili, Patent, Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Endüstriyel Tasarı

Barkod

Barkod ; kodlanabilir bilgilerin okuyucu cihazlarca okunmasını sağlayan bir simge olup , farklı kalınlıklarda , çoklu sayıda yan yana dizilmiş siyah çizgilerden oluşmaktadır.Barkod sistemi ticari hayat içerisinde doğru ve hızlı bilgiyi sağlamaktadır. Barkod numaraları dünyada tektir ve o numaranın sahibinin yarattığı bilgileri taşımaktadır. Barkod kullanmak isteyen her firma dünyada geçerli olan bu sisteme üye olmak zorundadır. Barkod sistemini ürünlerin kimliği olarak adledebiliriz.

Barkod numarasını gerçek yada tüzel kişiler alabilmektedir. Türkiye deki numaralar 869 ile başlamaktadır. İlk üç hane ülke kodunu devamında ki 6 hane firma kodunu belirler. Devamında ki haneler ise firmanın talep ettiği ürün aralığıdır.

Barkod talebi tarafımızca ilgili yetkili kuruma yapılmakta ve tescil belgesi müşterimiz ile paylaşılmaktadır.

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: info@mgr.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İptal, İade Koşulları ve Bilgi Güvenliği
© 2007-2018 | Güncel Haberler | Site Haritası