Duyurular & Kampanyalar

Firmamız ile ilgili güncel haberleri, kampanyaları bu sayfadan takip edebilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak için sayfa içerisinde yer alan formu doldurabilir veya iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Faturalarınızı Kredi Kartınız ile Online Ödeyebilirsiniz!

Faturalarınızda yer alan Online Ödeme bilgilerini kullanarak güvenli bir şekilde faturalarınızı ödeyebilirsiniz.Sorgulama sırasında problem ile karşılaşman...

Detay

İlk İşim Destek Paketi ile Eksiksiz Bir Başlangıç Yapmak İster Misiniz?

İster kobi olun, ister girişimci!İlk işini kuran herkese MGR 'den tam destek. Markanızı koruma altına alacak ve temel pazarlama ihtiyaçlarınıza karşılayacak ek...

Detay

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: [email protected]

© 2007-2018 | Gizlilik Sözleşmesi | Güncel Haberler | Site Haritası