Facebook Messenger ile kısa videolu mesaj dönemi başladı

Facebook kullanıcılarını sevindiren yeni bir özellik Messenger'a eklendiği bilgisi sosyal medya tarafında işlerin kızışmaya başladığının en önemli göstergesi oldu. Zira Facebook Messenger'a yeni bir mesajlaşma özelliği getirmesi ortalığı ciddi biçimde hareketlendirdi.

Dünya üzerinde milyarları bulan kullanıcı sayısı ile sosyal medya devi olma ünvanını elinden bırakmayan Facebook, kendini geliştirmeye, yeniliklere devam ediyor. Gelecektede sanırım bu durum değişmeyecek ve neredeyse ayda bir olmak üzere sürekli yeniliklerle kullanıcıların bizlerin karşısına çıkacak gibi görünüyor. İşte bu kapsamda Facebook Messengar kullananlar akıllı telefonlarında yeni bir özellikle daha karşılaştı.

Facebook Messenger'a 'Instant Video' isimli yeni bir mesajlaşma özelliği geldi. Malum Facebook bünyesinde bulunan Whatsapp varken dahi kendi mesajlaşma platformu olan Messenger için yoğun bir mesai harcayarak geliştirmeye devam eden Facebook, Facebook Messenger'a 'Instant Video' isimli yeni bir özellik eklemesiyle kullanıcılarına videolu mesajlaşma imkanı sağlamış oldu.

Zira bu yeni özellik Instant Video sayesinde, kullanıcılar arasında, mesajlaşan kişilerin bir tuşla kısa videolar çekerek birbirine video gönderebilmesini mümkün kılan bir özellik.

Bu özelliğin, halihazırda videolu görüşmeye sahip olan Facebook Messenger'a ne kadar katkısı olacağı ilerleyen tarihlerde belli olacak.

 

 

Tarih : 02.09.2016, Kaynak : emlakpencerem.com

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: [email protected]

© 2007-2018 | Gizlilik Sözleşmesi | Güncel Haberler | Site Haritası