Web Tasarımı, Marka Tescili, Patent, Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Endüstriyel

Web Tasarımı

Günümüzün en önemli reklam aracı artık web siteleri. Güzel ve etkin olarak hazırlanmış web tasarımları ile sınırların ötesine ulaşmak çok kolay çünkü artık çağımızda.

Çağın internet çağı olması sebebiyle her türlü işimizi internet üzerinden hallediyor olmamız artık firmaları da online sistemlerle kendilerini pazarda tutmak ve tanıtımlarını yaptırma ihtiyacını hissetmelerine sebep olmuştur.

Peki, web tasarımı nedir ve web tasarımı nasıl hazırlanır? Kısaca değinecek olursak, bir kurumun kurumsal kimliğinin tanıtılması ve iş hizmetlerinin sunulması amacıyla ulusal yahut uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi denilmektedir. Bu sitelerin oluşturulma sürecine ise web tasarımı adı verilir.

Yapacağınız yahut yaptıracağınız web tasarımı firmanızın kaderini belirleyeceği için bu süreçte oldukça titiz davranılması gerekmektedir. Gelişi güzel tasarlanan bir web sitesi tanıtımınız açısından eksilere sebep olacak ve ciddiyetsizlik imajı verecektir hakkınızda.

Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak mükemmel bir web tasarımı yaparak firmaların kendilerini pazarda bir adım öne taşıması ve online satış imkanı ile de internetten satış yapabilmenin avantajını yaşamaktalar.

Web tasarımı bu gün görüldüğü gibi imajımızın vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Bunu en güzel şekilde yansıtabilmek için de elbette profesyonel bir elden çıkmasına özen gösterilmelidir.

Kurumsal Web Sitesi

Günümüz internet dünyasında kurumların müşterileriyle buluşmasını sağlayan ve kendilerini tanıtıp reklamlarını yapabilecekleri sitelere kurumsal

Detay

Dinamik Web Sitesi

Firmaların en çok tercih ettiği siteler arasında dinamik web siteleri yeri ilk sıralarda gelmektedir. Elbette ki bu gelişi güzel bir tercih sebebi değil, pek

Detay

Responsive Web Tasarım

Günümüz dünyasında web siteleri olmazsa olmaz hükmündeyken bu web siteleri içinde olmazsa olmaz denilen responsive web tasarımlardır.

Detay

Mobil Web Sitesi

Her türlü işimizi internet üzerinden hallettiğimizi düşünürsek kurumlarında mobil alanda hizmet vermeleri ve müşterileri ile bu yolla b

Detay

Açılış Sayfası (Landing Page)

Sosyal medya optimizasyonu, arama motoru reklamcılığı ve diğer sitelerden alınan banner reklamlar ile kullanıcı trafiğinin yönlendirildiği sayfaya landing page, diğe

Detay

Mikro Site

Mikro site, diğer adıyla kampanya sitesi kurumsal, sektörel veya bireysel firmaların ürünlerinden yahut hizmetlerinden biri için özel tasarlanm

Detay

Statik Web Sitesi

İçeriği çok sık değişmeyen ve sayfa sayısı çok fazla olmayan ve web güncelleme sırasında tasarımcı tarafından değiştirilebilen web sitelerine st

Detay

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: info@mgr.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İptal, İade Koşulları ve Bilgi Güvenliği
© 2007-2018 | Güncel Haberler | Site Haritası