Hakkımızda

Hakkımızda

MGR Patent, bilişim sektöründe hizmet vermek için 2007 senesinde kurulmuştur.

Bilişim ve internet sektöründe 15 senelik bir deneyime sahip uzman ekibimiz, hizmet kapasitesini ve çeşitliliğini geliştirerek 2015 senesi itibari ile Sınai Haklar konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Marka, Patent ve Endüstriyel Tasarım konularında 8 senelik deneyime sahip uzman kadromuz, bu hizmetlerin yanı sıra hukuki konularda da siz değerli müşterilerimize destek verebilmektedir.

MGR Patent; Türk Patent ve Marka Kurumu'nda işlem yetkisine sahip vekil firmadır. Marka vekil sicil numaramız 1321, patent vekil sicil numaramız 888 'dir.

Misyon

Amacımız; "Butik Hizmet" anlayışı ile yenilikçi, müşteri memnuniyetini önemseyen, güvenilir ve anahtar teslim çözümler üretebilen bir yapının temellerini oluşturmaktır. Ana prensibimiz sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimizi; sadece müşterilerimizin taleplerine göre değil, mevcut ve ileriye dönük olası ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde değerlendirmektir.

Vizyon

Hizmet verdiğimiz sektörlerde, standartların haricinde, gelişime açık bir bakış açısıyla sistemin bir parçası olmak yerine sistemi geliştiren/yenileyen, sektörünün lider firması olmak ileriye yönelik temel hedefimizdir.

Değerler

  • Yaptığımız işe saygı.
  • Çalışanımıza saygı.
  • Müvekkilimize saygı.
  • Rakibimize saygı.
  • Çevreye saygı.