Hakkımızda

MGR, bilişim sektöründe hizmet vermek için 2007 senesinde kurulmuştur.

Bilişim ve internet sektöründe 15 senelik bir deneyime sahip uzman ekibimiz, hizmet kapasitesini ve çeşitliliğini geliştirerek 2015 senesi itibari ile Sınai Haklar konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

Marka, Patent ve Endüstriyel Tasarım konularında 8 senelik deneyime sahip uzman kadromuz, bu hizmetlerin yanı sıra hukuki konularda da siz değerli müşterilerimize destek verebilmektedir.

Amacımız; "Butik Hizmet" anlayışı ile yenilikçi, müşteri memnuniyetini önemseyen, güvenilir ve anahtar teslim çözümler üretebilen bir yapının temellerini oluşturmaktır.

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: [email protected]

© 2007-2018 | Gizlilik Sözleşmesi | Güncel Haberler | Site Haritası