İptal, İade Koşulları ve Bilgi Güvenliği

İptal, İade Koşulları ve Bilgi Güvenliği

İptal, İade Şartları

Online tahsilat sisteminden 3d veya sanal pos ile yapılan tahsilatlarda itiraz süreci 10 iş günüdür. Kart sahibinin tarafımıza iade talebinde bulunmasından 7 iş günü içerisinde firmamız tarafından değerlendirme yapıp müşteriye bilgi verilecektir. 

Kişisel Bilgi Güvenliği

https://www.mgr.com.tr, müşterilerinden online ödeme sırasında alınan herhangi bir kişisel bilgi kesinlikle MGR tarafından elektronik ve fiziksel bir ortamda saklanmamaktadır. Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir..

Ödeme Bilgileri Güvenliği

https://www.mgr.com.tr sitesinde kullanılan güvenlik sertifikası; COMODO CA Limited firması tarafından temin edilen 256bit SSL şifreleme sağlayan Comodo EV SSL'dir.

Güvenlik Uyarısı

https://www.mgr.com.tr tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.

https://www.mgr.com.tr sitesi üzerinden yapılan online ödemelerde, sitenin adres, telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı ve sitede kullanılan güvenlik sertifikasının geçerliliği kontrol edilmelidir. 

İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İstanbul merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.