Web Tabanlı Yazılım, Marka Tescili, Patent, Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Endüs

Web Tabanlı Yazılım

Web tabanlı yazılımlar bu gün firmaların cankurtaranı gibidir. Dünyanın neresinde olursanız olun, internet sayesinde bu yazılımlar aracılığı ile çalışmanız mümkündür. Yine bu yazılımlar ile tüm kullanıcılar tek bir havuzda çalışabilir, bilgi alışverişinde bulunabilir ve iş birliği ile daha pratik ve verimli şekilde çalışabilirler.

Web tabanlı yazılım nedir sorusuna cevap verecek olursak; iş verimliğini arttıran, ofis dışında da istenilen yerde kullanılabilen, tek bir bilgisayara bağlı kalmayı gerektirmeyen ve bir kişinin düzenlemesine ihtiyaç duyulmadan kendisini otomatik güncelleyebilen, web tarayıcıda çalışan programlara web tabanlı yazılımlar denir.

Kurumsal çalışmayı kolaylaştıran ve verimliliği arttıran web tabanlı yazılımların avantajları yabana atılmayacak cinsten.

Uyumluluk sorunu yoktur. Her işletim sisteminde çalışır, hiçbir sıkıntı çıkarmadan platform esnekliği sağlar. Önceleri yazılımlar yalnızca belirli platformlarda çalışırdı. Sadece Windows’da çalışan veya Mac’te çalışan yazılımlar vardı. Oysa web tabanlı yazılımlar, bir web tarayıcısı ve internet bağlantısı olan her platformda çalışır. Mac, Windows, Linux ne olursa olsun tamamen desteklenmektedir.

Bilgisayara yük bindirmez. Herhangi bir güvenlik güncellemesine ve masaüstü yazılıma ihtiyaç duymaz.

Güncellemelerini kendinizin indirip kurması gereken yazılımların aksine veri merkezlerindeki yazılımlar otomatik olarak güncellenir. Bu sayede her zaman en günceli ve en iyisi kullanılmış olur.

Çoklu kullanıcı desteği ile birden fazla kişi, farklı yerlerde ve farklı yetkilendirme ile sistemi kullanabilirler.

Yedekler için birden fazla yerde tutularak ek bir güvenlik sağlanır. Başka bir deyişle, yedeklerin de yedekleri alınır. Kolay kolay veri kaybı olmaz. Teknolojinin son olanakları ile donanmış veri merkezlerinde bulunan hızlı sunucular, biyometrik kilitler altında 7/24 gözlem altında tutulur. Bunların üzerinde bulunan işletim sistemi, siber saldırı kalkanı, anti virüs vb. yazılımlar ve altyapılar en son güvenlik yamaları ile düzenli olarak güncellenir. Sunucuların bulunduğu ağın veri trafiği de üst düzeyde çalışan güvenlik duvarlarının arkasında alarm sistemleri altında uzmanlar gözetiminde güvenli bir şekilde akar.

İşin en keyifli kısmı ise, web tabanlı yazılımları kullanmak için hiç bir şey indirmek veya kurmak zorunda kalınmaz.

B2C (e-Satış) Uygulamaları

B2C (e-satış) uygulamaları günümüzde sıkça kullandığımız e-ticaret yöntemlerindendir. Artık internetin her alanda hayata hakim olması hem firm

Detay

B2B (e-Bayi) Uygulamaları

İnternetin hayatımızın her alanını kuşatmasının sonuçlarından birini de B2B (e-Bayi) uygulamalarında görüyoruz. Bu elbette ki şirketler için b&uum

Detay

Facebook Uygulamaları

Facebook uygulamaları, üçüncü şahıs geliştiriciler tarafından hazırlanan, Facebook’tan daha fazla keyif almanızı sağlayan içeriklerdir.

Detay

Mobil Uygulamalar

Hayatımızı artık her alanda kuşatmış olan internet ve buna bağımlı olarak da akıllı telefonlar, tabletler gibi cihazlar için özel olarak üretilen yazılım

Detay

Kurum İçi Web Yazılım

Kurum içi web yazılımlar bu gün tüm kurumlar için hayat kurtarıcı bir işlev görmektedir. Hem yapılan işlerin pratikliği yani zamandan kazanma

Detay

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: info@mgr.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İptal, İade Koşulları ve Bilgi Güvenliği
© 2007-2018 | Güncel Haberler | Site Haritası