Müşteri Yorumları

Müşteri Yorumları

Eksiklerimizi görebilmek ve verdiğimiz hizmet kalitesini daha ileri seviyelere taşımak adına düşüncelerimiz bizim için çok önemli.

Değerli yorumlarını bizimle paylaşan müşterilerimize teşekkür ederiz.

Daha önce çalıştığımız Patent Hizmeti sunan firmanın bize kestiği faturaların belirlenen tutarlardan fazla olması ve düzenli ödemelerimize rağmen süreçleri takip etmeyip patent sürelerinin dolmasının ortaya çıkmasından sonra yeni bir firma arayışına girdik. Bir çok firma ile yaptığımız görüşme sonucunda MGR ile çalışmaya karar verdik. Bunda dürüst, net tutumları ve şeffaf fiyat politikaları etkili oldu. Patent ve marka tescili çalışması sonucunda MGR ’yi seçerek doğru bir karar verdiğimizi ispatladı. Süreç boyunca açıklayıcı yaklaşımlarından ve süreçi takiplerindeki ilgilerinden çok memnun kaldık. Ayrıca hiçbir sorumuzu geçiştirmediler ve bizi tatmin edici bir sonuca varıncaya kadar çaba göstermelerini takdire şayan buldum. Bu neticeler ışığında patent ve bileşim hizmet sunan firmaların arasından güvenilir ve şeffaf bir firma olan MGR’yi tavsiye ederim.

Uğur Gürler, Export & Marketing Manager
Büyüksoy Bayrak ve Şemsiye San. Tic. A. Ş.

MGR Patent'in, 50 senelik geçmişe sahip firmamızın markalaşmasında büyük çaba ve desteği olmuştur.


Yaklaşık 50 adet markamızın kontrolü ve güvenilirliği büyük bir titizlikle devam etmektedir.Hizmet sektöründe yer alan firmamızın marka ve patent işlemlemlerinde her zaman fikir alışverişinde bulunduğumuz, hızlı sonuçlar aldığımız, MGR Patent'e çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Betül Tan Yıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Tuna Tan Akaryakıt ve Turizm Dinlenme Tesisleri Tic. Ltd. Şti.

Nev Group (Nev Yapı, Nevra İnşaat Yapı Teknolojileri ve NevPanel Yapı Maden) firmaları olarak MGR ailesi ile 2008 başlayan ticari ilişkimiz, bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alaka ile günümüze kadar uzanmaktadır. Patent ve marka tescili hususlarında bizlere sağladıkları servis hizmetleri, önemli görüş ve tecrübe aktarımlarıyla sıkıntısız ve başarılı bir 10 yılı geride bıraktık. Dosya süreçleri takibi, marka benzerlik ve kurumsal marka stratejileri; diğer yandan web hizmetleri, yazılım, seo takibi gibi birçok konuda da desteklerini bizlerden esirgemeden samimi bir özveriyle firmalarımıza hizmet verdiler. Daha nice on yıllarda da beraber olabilmek ümidindeyiz. Başarılarının artarak devam etmesi dileğiyle…

Yusuf Çolak, Yönetim Kurulu Üyesi
Nevpanel Yapı Maden Üretim İthalat ve İhracat San. Tic. Ltd. Şti.

Uzun yıllardan beri tanıdığım Simge Soydan Kurdoğlu ve ekibi ile çalışmaktan çok memnunuz. Kendileri her zaman özverili bir şekilde tüm soru ve sorunlarımıza hızlı şekilde çözüm bulmuşlardır. Genç ve dinamik bir ekip ile sonuca hızlı şekilde ulaşmak ve ihtiyacınız olduğunda sizi dinleyecek birilerini bulmak isteyen herkes için MGR doğru adres.

Murat Halil Özbaş, Satış ve Pazarlama Müdürü
Nebimak Makina Likit Gaz İmalatı İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Enerji sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2017 yılı sonunda kurduğumuz yeni firmamızda kullanmayı planladığımız markaların araştırılması, sınıflandırılması ve tescil işlemlerini uzun yıllardır memnuniyetle hizmet aldığımız MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri A. Ş.’nin desteğiyle sonuçlandırdık. Bizim için çok önemli ve hassas olan bu süreçte büyük bir titizlikle işlemlerimizi takip edip, zamanında ve doğru bilgilendirmelerinizden dolayı memnuniyetimizi bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Coşkun Güller, Genel Müdür
Prime Güç Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş.

Yeni projemizin patent işleri için oluşan ihtiyaçlarımızı görüşmek için Simge Hanım ve Arif Bey ile biraraya gelmiştik. Her ikisi de başta olmak üzere tüm personel tarafından gösterilen yakın diyaloğa bağlı olarak hizmetlerinden memnuniyet duyduk. Bu durum duyduğumuz güveni perçinlemiş, önümüzdeki dönemde de yakın işbirliği içerisinde olacağımıza yönelik inancımızı yükseltmiştir. Partner firmamız olarak memnuniyetimizi tekrar belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Tarık Yıldız, Proje Sorumlusu
Atlas Yapı ve Gayrimenkul A. Ş., Gülsan Holding