Web sitemiz yenilendi

Web sitemiz yenilendi

Daha Kolay

Yenilenen web sitemizin kullanıcı dostu arayüzü ile içeriklere çok daha kolay erişim sağlayabileceksiniz. Tamamen "bilgi paylaşımı" 'nı hedeflediğimiz web sitesinde, içeriğin yetersiz olduğunu düşündüğünüz her durumda sayfada yer alan bilgi talep formlarını kullana bilirsiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

-

Daha Hızlı

İhtiyacımız olmayan, kafa karıştıran tüm içeriği web sitemizden kaldırdık. Sunucu ve yazılım alt yapımızı yeniledik. 

Web hosting (barındırma) hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için https://www.mgr.com.tr/barindirma-hosting-hizmetleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

-

Daha Güvenli

İnternet kullanımının ve kullanım alanın yaygınlaşması ile digital güvenlik artık hepimizin dikkat ettiği bir konu.

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz formların güvenliği için bir süredir 256bit Standart SSL kullanıyorduk. Yeni tasarımımız ile beraber güvenliği en üst düzeye çıkardık. Sitemizde artık "Yeşil Adres Çubuğu" EV SSL teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sertifika ile adres çubuğu içinde, sertifika sahibi kurumun firma bilgileri ve sertifikanın hangi sağlayıcı tarafından temin edildiği aktif bir şekilde gösterilir.

Web sitemizin yanı sıra aktif iletişim araçlarımızdan biri olan e-posta'lar ile ilgili de güvenlik sertifikası çalışmamızı tamamladık. Ekibimizden size gönderilen tüm e-postalar güvenlik sertifikası eklenerek sizlere gönderilecektir. E-postayı alan kişinin de güvenlik sertifikası sahibi olması durumunda iki kişi arasından gönderilen tüm e-postalar şifrelenebilecek ve üçüncü kişilere karşı güvenlik sağlanabilecektir. 

Web sitesi ve e-posta güvenlik sertifikaları ile ilgili https://www.mgr.com.tr/web-sitesi-ve-e-posta-guvenligi sayfamızdan detaylı bilgi alabilir ve arzu ettiğiniz takdirde danışmanlık hizmetimizden faydalana bilirsiniz.