Sanal Santral Hizmeti, MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri A. Ş.

Sanal Santral Hizmeti

Sanal santral hizmetinde kurulum ve teknik destek maliyeti yok

Fiziksel bir santral cihazı veya yazılımı satın almanız gerekmez, sanal santralinizi kontrol panelinizden kendiniz yönetebilirsiniz, bu nedenle teknik destek maliyeti yoktur. Kurulumu ücretsizdir.

Yeni bir konumdan bağımsız 0850 numara alabilir veya yıllardır kullandığınız, müşterileriniz tarafından bilinen mevcut numara(ları)nızı sanal santral'e taşıyabilirsiniz.

Avantajlı görüşme ücretleri ile maliyetlerinizi düşürün

Sanal santral'de kontör atış periyotu yoktur, konuşmalar saniyelik ücretlendirilir, ucuza görüşmek için taahhüt vermek, her yöne paketi almak zorunda kalmazsınız. Ne kadar konuşacağınıza siz karar verirsiniz.

Karşılama menüsü (IVR – Robot Operatör) oluşturabilirsiniz

Tuşlanan numaralara göre aramayı dahililere veya çağrı gruplarına yönlendirebilir, bu ayarları istediğiniz zaman size özel kontrol panelinden değiştirebilirsiniz.

 

Sanal santral hizmetimiz; çözüm ortağımız ile karşılanmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen formu doldurunuz.Sanal Santral Hizmeti ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Normal telefonlarla kullanabilir miyim?

Sanal santrelleri normal telefonlarla kullanamazsınız. Uyumlu IP telefonlar ve Iphone veya Android cihazlarınıza kuracağınız ücretsiz uygulamalarla kullanabilirsiniz.

SMS özelliği var mı?

Web tabanlı portal üzerinden SMS ve sesli mesaj gönderebilirsiniz.

Mevcut numaramızı kullanabilir miyiz?

Mevcut numaralarınızı sanal santrale taşıyabilir, şehir alan kodunuza göre yeni bir numara seçebilir veya bağımsız 0850 ile başlayan numaralardan birini tercih edebilirsiniz.

Konuşma maliyeti yüksek midir?

Kontör atış periyotu yoktur, konuşmalar saniyelik ücretlendirilir, ucuza görüşmek için taahhüt vermek, her yöne paketi almak zorunda kalmazsınız. Fiziksel telefon görüşme maliyetlerine göre %70'e varan tasarraf sağlayabilirsiniz.

Faks olarak kullanabilir miyiz?

Web tabanlı portal üzerinden veya size özel tanımlanan e-posta adresini kullanarak faks gönderip alabilirsiniz.


Neden MGR?

Tecrübelidir. Konusunda uzman danışmanlarımız size en doğru çözümü sunmaktadır.

Güvenilirdir. Web sitesi üzerinden gönderdiğiniz tüm mesajlar 2048 bit EV SSL ile şifrelenmektedir ve tarafımızdan size gönderilen tüm e-postalar digital olarak imzalanmaktadır.

Takipçidir. Aldığınız hizmet ile ilgili süreçleri özenle takip ediyor, belirli periyodlarla sizleri bilgilendiriyoruz.

Sektörlerinin lider firmaları bizi tercih etmektedir. Referans sayfamızı incelemek ister misiniz?

Ücretsiz Danışma Formu

Bilgi alabilmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.