Endüstriyel Tasarım Adres Değişikliği, Marka Tescili, Patent, Web Tasarımı, Kuru

Endüstriyel Tasarım Adres Değişikliği

Endüstriyel tasarım sahibinin adresinde bir değişiklik olur ise, ilgili değişikliğin Türk Patent Enstitüsü nezdinde de gerçekleştirilmesi gerekir.

Adres değişikliği resmi kuruma bildirilmediği sürece yapılan bildirimler eski adrese iletileceği için tasarım sahibi ilgili tebliğlerden sorumlu sayılacaktır.

Bu durum tescil sahibinin hak kayıplarına sebep olabilir. Tescil sahibinin var olan tüm endüstriyel tasarım için ilgili değişiklik yapılmalıdır.

Endüstriyel tasarım adres değişikliği talebinin vekil aracılığı ile yapılması sürecin hızlı ve hak kaybı olmaksızın sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Şirketimiz aracılığı ile değişikliğin yapılabilmesi için aşağıda ki belgeler gereklidir.

Gerekli Belgeler :

  • Endüstriyel tasarım tescil belgesi örneği
  • Vekaletname
  • Adres değişikliğini gösterir belge

 

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: info@mgr.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İptal, İade Koşulları ve Bilgi Güvenliği
© 2007-2018 | Güncel Haberler | Site Haritası