Facebook Uygulamaları

Facebook Uygulamaları

Facebook uygulamaları, üçüncü şahıs geliştiriciler tarafından hazırlanan, Facebook’tan daha fazla keyif almanızı sağlayan içeriklerdir.

Hazırlanan bu uygulamaların Facebook Platform İlkeleri’ne mutlaka uyması gerekmektedir. Bu ilkelere uymayan uygulamalar ise kötü amaçlı olabileceği için mutlaka şikayet edilmesi gereken uygulamalardır.

Facebook’ta bizi eğlendiren, daha fazla ve keyifli vakit geçirmemizi sağlayan bu uygulamalar nasıl yapılır peki?

Daha önceden bu tarz uygulamaları yapmak oldukça zor ve iyi derecede yazılım bilgisi gerektirir iken artık bu uygulamaların yapımı oldukça kolaylaştırıldı. Günümüzde herkesin kendi uygulamasını yapabilmesi oldukça kolay hale gelmiş durumda. Üstelikte daha önceden bu iş için ciddi şekilde zaman harcamak gerekirken, artık oldukça kısa sürede, sadece birkaç adımla uygulama yapmak mümkün hale gelmiş durumda.

Uygulamalarla ilgili olarak gerekli siteye üye olduktan sonra istediğiniz uygulamayı seçip “dene” butonuna basarak, Facebook hesabınıza bağlanıp uygulamayı yayınlamak istediğiniz sayfayı seçmeniz gerekiyor ve böylece karşınıza uygulamanın hazır hali çıkıyor. Yapılması gereken ise, orada hazır bulunan yazı ve resimleri istediğiniz gibi düzenlemek. Facebook uygulamalarının yapımı görüldüğü gibi bu kadar kolay.

Bu uygulamalar kullanıcıların yaş, cinsiyet, ülke gibi özellikleri göz önüne alınarak uyarlanması mümkün.

Facebook uygulamalarına örnek olarak, fotoğraf yarışmaları, video yarışmaları, oylamalar, foto galeri, video galeri ve bunlar gibi daha pek çok uygulama yapılması mümkün.

Facebook’taki uygulamalar linkinden yola çıkarak uygulama geliştiricisi olma izni verdikten sonra, “Yeni Uygulama Oluştur” butonunu tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan formları doldurarak adım adım uygulamanıza yaklaşır ve değişiklikleri kaydederek sona doğru yaklaşırsınız. Son olarak uygulamanın görselleri ve tanıtım yazılarını hazırlamak kalır geriye. Bunu yapmak için de “Ayarlar/İzinler” penceresi kullanılır. Tüm işlemlerin sonunda yine “Değişiklikleri Kaydet” dedikten sonra kodlamalar yapılarak uygulamamız hazır hale gelir.

İlk defa deneyecekler için zor ve karışık gibi görünen Facebook Uygulamaları aslında hem keyifli bir dünyanın kapısını açar hem de yapımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken sadece bir defa denemek.


Facebook Uygulamaları hizmetimiz ile ilgili 7/24 Whatsapp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Online ödemede tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı


Neden MGR?

Tecrübelidir. Konusunda uzman danışmanlarımız size en doğru çözümü sunmaktadır.

Güvenilirdir. Web sitesi üzerinden gönderdiğiniz tüm mesajlar 2048 bit EV SSL ile şifrelenmektedir ve tarafımızdan size gönderilen tüm e-postalar digital olarak imzalanmaktadır.

Takipçidir. Aldığınız hizmet ile ilgili süreçleri özenle takip ediyor, belirli periyodlarla sizleri bilgilendiriyoruz.

Sektörlerinin lider firmaları bizi tercih etmektedir. Referans sayfamızı incelemek ister misiniz?

Ücretsiz Danışma Formu

Bilgi alabilmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.