Kurum İçi Web Yazılım

Kurum İçi Web Yazılım

Kurum içi web yazılımlar bu gün tüm kurumlar için hayat kurtarıcı bir işlev görmektedir. Hem yapılan işlerin pratikliği yani zamandan kazanma hem de istendiği zaman ve istendiği mekanda işini rahatça yürütebilmenin kolaylığı elbette yadsınamaz bir gerçek. Kurum içi dayanışma ve iş birliğini geliştirmede önemli katkıları bulunan bu yazılımlar özel olarak hazırlanır ve her kurum için son derece önemlidir.

Şirket içi haberleşme ve iletişim için kurgulanmış olan intranet ise yine kurumlar için son derece öneme sahip olan bir ağ sistemidir. Bu gün internetin hayatımızdaki hakimiyetini göz önüne alacak olursak, intranetinde ne denli önemli olduğunu anlamamız zor olmayacaktır.

Kurum içi oluşturulan özel bir web sitesi olan intranet uygulamaları kurumsal iş birliği açısından oldukça önemlidir.

Kurum içi iletişim ve bilgi paylaşımını esas alan intranet üzerinden şirket çalışanları arasında kesintisiz bilgi paylaşımı ve iş birliği sağlanmaktadır. İntranet ile çalışanlar veri tabanlarına, raporlara ve ilgili oldukları bilgilere tek bir ara yüz ile ulaşmamaları sağlanmış durumda.

İntranetin kurumlara kazandırdığı en önemli şey ise kurumların kendilerine dıştan bakabilmeleri ve hedeflerine yaptığı katkıdır. Şirket kararlarının bir platform üzerinden duyurulması, alınan kararların tartışılması, kimle ne için çalışıldığının bilinmesi çalışanlar arasında doğabilecek gerginlikleri önleyebileceği gibi, kurumsal duruş ve vizyon açısından da önemlidir.

Her iş için farklı bir yazılıma sahip olmak ve bu yazılımlarında birbirleri ile entegre edilmesi ciddi bir maliyet gerektirmektedir. Aynı zamanda çalışanların da bu çok sayıdaki programları kullanması gerekecektir ki bu hem uzun bir süreç hem de verimlilik açısından oldukça gereksizdir.

Bu yüzden de kurumlar artık tek tek uğraşmak yerine tüm sorunlara tek cevap olan intranete uygulamalarına yönelerek verimliliklerini bu şekilde arttırmayı planlamışlardır.

Kısacası, intranet uygulamaları ile kurum çalışanları aynı platform üzerinden şirket vizyonunu takip edebilir ve kurumların sosyal bir kimliğe bürünmesinde etkin bir rol oynayabilirler.


Kurum İçi Web Yazılım hizmetimiz ile ilgili 7/24 Whatsapp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Online ödemede tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı


Neden MGR?

Tecrübelidir. Konusunda uzman danışmanlarımız size en doğru çözümü sunmaktadır.

Güvenilirdir. Web sitesi üzerinden gönderdiğiniz tüm mesajlar 2048 bit EV SSL ile şifrelenmektedir ve tarafımızdan size gönderilen tüm e-postalar digital olarak imzalanmaktadır.

Takipçidir. Aldığınız hizmet ile ilgili süreçleri özenle takip ediyor, belirli periyodlarla sizleri bilgilendiriyoruz.

Sektörlerinin lider firmaları bizi tercih etmektedir. Referans sayfamızı incelemek ister misiniz?

Ücretsiz Danışma Formu

Bilgi alabilmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.