Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar

Hayatımızı artık her alanda kuşatmış olan internet ve buna bağımlı olarak da akıllı telefonlar, tabletler gibi cihazlar için özel olarak üretilen yazılımlara mobil uygulamalar denmektedir. Mobil uygulamalar bu gün hayatın her alanında bize hizmet etmekte ve günün her saati rahatlıkla istediğimiz bilgiye ulaşmamızı sağlamaktadır.

Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihazlara özel olarak tasarlanır ve kodlanırlar. Cihaza göre IOS yahut Android tabanlı olarak tasarlanırlar. Çünkü her birinin donanımı farklı olduğundan, bu özelliklere göre geliştirilmemiş olan uygulamalar diğer cihazlarda çalışmayacaktır.

Bu gün IOS tabanlı geliştirilen uygulamalar iphone, ipad mini gibi cihazlar için kodlanırlar ve kullanıcılar App Store’dan ihtiyaçlarına göre diledikleri uygulamaları indirip kullanmaktadır. Aynı şekilde Android tabanlı geliştirilen uygulamalar ise; tüm akıllı telefon ve tabletler için üretilir ve bu cihazların kullanıcıları da Google Play Store’da istedikleri uygulamaları kolayca bulup indirebilmektedir.

Bu işletim sistemi dışında herhangi bir işletim sistemine sahip cihazları kullananlar ise Windows Phone Store ve BlackBeryy App World gibi diğer mağazalardan mobil uygulama edinme imkanına sahiptirler. Görüldüğü gibi elimizdeki cihazın işletim sistemine özel olarak kodlanmış olan uygulamalar o kadar yaygınlaşmıştır ki her biri için ayrı bir tasarım ve kodlama uygulanmış ve hiçbir kullanıcı mahrum bırakılmamıştır.

Mobil uygulamalar, uygulama sahibinin isteğine, sunduğu hizmet ve kaliteye göre ücretli yahut ücretsiz olabilirler. Ücretle sunulan uygulamalar ise yine uygulama sahibinin isteğine göre aylık ve ya yıllık olarak ücretlendirilmekte. Kullanıcılar bu uygulamaları diledikleri zaman cihazlarına indirip, diledikleri zaman da kolayca kaldırabilmektedir. Yüklemesi ve kaldırması oldukça kolay olan mobil uygulamalar dünyası neredeyse aklımızın sınırlarını zorlayacak derecede çeşitlilik sunuyor.

Yüzbinleri aşmış olan mobil uygulamalar, aradığınızı daha kolay olarak bulmanız için kategoriler halinde sunulur ve benzer uygulamalar da tavsiye edilir. Aynı uygulamaları daha önce kullanmış olan kişilerin yorumları eklenir ve böylece o uygulamanın ne kadar verimli olduğunu daha yüklemeden görme şansı sunulmuş olur. Kullanıcıların daha kolay ve daha hızlı istediği uygulamaya ulaşması için her şey düşünülmüş ve planlanmıştır uygulama satış mağazalarında.

Mobil uygulamalar bu gün hayatın vazgeçilmez bir gerçeği. Hayatı kolaylaştırıp zamandan tasarruf ettiren ve eğlendiren bu uygulamalardan vazgeçmek ise artık imkansız.

 


Mobil Uygulamalar hizmetimiz ile ilgili 7/24 Whatsapp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Online ödemede tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı


Neden MGR?

Tecrübelidir. Konusunda uzman danışmanlarımız size en doğru çözümü sunmaktadır.

Güvenilirdir. Web sitesi üzerinden gönderdiğiniz tüm mesajlar 2048 bit EV SSL ile şifrelenmektedir ve tarafımızdan size gönderilen tüm e-postalar digital olarak imzalanmaktadır.

Takipçidir. Aldığınız hizmet ile ilgili süreçleri özenle takip ediyor, belirli periyodlarla sizleri bilgilendiriyoruz.

Sektörlerinin lider firmaları bizi tercih etmektedir. Referans sayfamızı incelemek ister misiniz?

Ücretsiz Danışma Formu

Bilgi alabilmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.