Açılış Sayfası (Landing Page)

Açılış Sayfası (Landing Page)

Sosyal medya optimizasyonu, arama motoru reklamcılığı ve diğer sitelerden alınan banner reklamlar ile kullanıcı trafiğinin yönlendirildiği sayfaya landing page, diğer adıyla açılış sayfası denilmektedir.

İş sadece güzel tasarlanmış bir web sitesi açarak bitmez hiçbir zaman. E-ticaret sitelerin ziyaretçi çekmek istediğinde üzerinde oldukça titiz davranmaları gereken ve ciddi bir çalışma isteyen tasarımlardır landing page. Böylece landing page nedir sorusunun cevabını kısaca vermiş bulunuyoruz. Görüldüğü gibi bu tasarımlar e-ticaret açısından oldukça önemlidir ve sitenin başarısını etkiler.

Her şeyden önce, alınan reklamlarda kullanılan banner yahut açıklamaların sade ve karmaşık olmaması gerekmektedir. Açık ve anlaşılır olmak her zaman işi daha kolay sonuca götürmektedir. Reklama tıklandığında mutlaka ilgili reklam açılmalıdır. Farklı reklamlara yahut tanıtımlara açılan tıklamalar güven hissini azaltmakta ve ziyaret oranını düşürmektedir.

Başarılı bir açılış sayfası elbette firmanın başarısı sayılacağı için tasarımı noktasında titiz davranılmalı ve gelişigüzel bir tasarım yapılmamalıdır. En önemlisi de bu konuda mutlaka ehil olanlara işi teslim etmeli ve işi sağlama almalıdır.


Açılış Sayfası (Landing Page) hizmetimiz ile ilgili 7/24 Whatsapp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Online ödemede tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı


Neden MGR?

Tecrübelidir. Konusunda uzman danışmanlarımız size en doğru çözümü sunmaktadır.

Güvenilirdir. Web sitesi üzerinden gönderdiğiniz tüm mesajlar 2048 bit EV SSL ile şifrelenmektedir ve tarafımızdan size gönderilen tüm e-postalar digital olarak imzalanmaktadır.

Takipçidir. Aldığınız hizmet ile ilgili süreçleri özenle takip ediyor, belirli periyodlarla sizleri bilgilendiriyoruz.

Sektörlerinin lider firmaları bizi tercih etmektedir. Referans sayfamızı incelemek ister misiniz?

Ücretsiz Danışma Formu

Bilgi alabilmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.