Statik Web Sitesi

Statik Web Sitesi

İçeriği çok sık değişmeyen ve sayfa sayısı çok fazla olmayan ve web güncelleme sırasında tasarımcı tarafından değiştirilebilen web sitelerine statik web siteleri denir.

Daha kapsamlı olarak statik web sitesi nedir sorusuna cevap verecek olursak; içeriği ve yapısı kolay kolay değişmeyen web siteleridir. Bu yüzden de orta ölçekli ve küçük ölçekli firmaların tercihleri daha çok statik web sitelerinden yanadır.

Bu sitelerin avantajlarına değinecek olursak, hosting ve yazılım maliyeti düşüktür. Arama sonuçlarında ilk sayfalarda yer alması. Güncellemelerinin sadece işin uzmanı olan kişiler tarafından yapılması ve böylece risk taşımaması. Sunucu masraflarının düşük olması ve taşınabilir olması. Spam siteler arasına girmemesi. Bunların yanında her hangi bir yenileme ihtiyacı olduğunda ise sadece uzmanının müdahele edebilmesi bazen de işi uzatmakta ve dezavantaja da dönüşebilmektedir. Aynı zamanda yine güncelleme işlemleri için webmastera ihtiyaç duyması ve yeni safa ekleneceği zaman tüm sayfaların yeniden işlem görecek olma zorunluluğu da yine olumsuz etkileri arasındadır.

Statik web siteleri iyi hazırlanmış ara yüz tasarımı ile müşteri etkilemek isteyen, flash animasyonlarla ürün ve hizmetini ön plana çıkartmayı amaçlayan, web site üzerinden, telefonla yahut birebir pazarlama yapmak isteyen firmalar için özellikle idealdir.


Statik Web Sitesi hizmetimiz ile ilgili 7/24 Whatsapp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Online ödemede tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı


Neden MGR?

Tecrübelidir. Konusunda uzman danışmanlarımız size en doğru çözümü sunmaktadır.

Güvenilirdir. Web sitesi üzerinden gönderdiğiniz tüm mesajlar 2048 bit EV SSL ile şifrelenmektedir ve tarafımızdan size gönderilen tüm e-postalar digital olarak imzalanmaktadır.

Takipçidir. Aldığınız hizmet ile ilgili süreçleri özenle takip ediyor, belirli periyodlarla sizleri bilgilendiriyoruz.

Sektörlerinin lider firmaları bizi tercih etmektedir. Referans sayfamızı incelemek ister misiniz?

Ücretsiz Danışma Formu

Bilgi alabilmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.