Mikro Site

Mikro Site

Mikro site, diğer adıyla kampanya sitesi kurumsal, sektörel veya bireysel firmaların ürünlerinden yahut hizmetlerinden biri için özel tasarlanmış içerik sayfaları yahut küçük web siteleridir. Herhangi bir zorluk yaşamadan ve ileri derecede teknik bilgi gerekmeden mikro sitelerde web yönetim paneli rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Web sitelerinde zaten asıl amaç reklam yapmak ve ürünün yahut markanın tanıtımını yapmaktır işte mikro sitelerde bunu daha da kestirmeden yapmakta ve sadece bir hizmete odaklanıp ziyaretçilerin direk hedef için geldikleri sitelerdir. Bu hem daha kestirme bir yoldur hem de garantili bir sonuçtur. Maliyet noktasında da yine oldukça düşük olduğu için özellikte tercih edilmektedir.

Mikro sitelere örnek olarak, bankaların özel kampanyaları için hazırlattığı siteleri, otomobil firmalarının yeni çıkan modellere özel yaptırdıkları siteleri ve cep telefonu markalarının yeni çıkan modelleri için yaptırdıkları siteleri örnek verebiliriz.

Mikro sitelerde amaç yukarıda da söylediğimiz gibi ürüne odaklanmaktır. Ayrıntılı bir web sitesinde aradığı ürün yahut hizmeti bulmaya çalışmaktansa direk ona ulaşmak herkesin hoşuna gider. Aynı zamanda mikro sitelerin bir diğer amacı da arama motoru optimizasyonunda etkili olmaktır. Ziyaretçiler açısından düşüldüğünde firma adı yazarak aramaktansa, ürün yahut hizmetin adını yazarak aramalar yapılmaktadır. İşte bu noktada da mikro siteler daha avantajlı konumda bulunuyorlar.

Mikro siteler en kapsamlı değişiklikleri dahi firma yöneticilerinin yapacağı şekilde tasarlandıkları için her hangi bir webmastera ihtiyaç duyulmaksızın değişiklikler kolaylıkla yapılabilmektedir. Mikro sitelere resim vb yüklemek en basit sosyal medya alanına resim ve yazı eklemek kadar kolay ve pratiktir.

Mikro sitelerin tüm sektörlerde değişik varyasyonlarını bulmak mümkündür. Hangi alanda olduğunuzun hiçbir önemi yoktur çünkü mikro siteler için. Önemli olan öne çıkarmak istediğiniz ürün yahut hizmettir. Bunu belirledikten sonra bir mikro site ile istenilenden daha kolay ve hızlı şekilde sonuca ulaşmak mümkündür ve bu da elbette ki kaçırılmaz bir fırsattır.


Mikro Site hizmetimiz ile ilgili 7/24 Whatsapp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Online ödemede tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı


Neden MGR?

Tecrübelidir. Konusunda uzman danışmanlarımız size en doğru çözümü sunmaktadır.

Güvenilirdir. Web sitesi üzerinden gönderdiğiniz tüm mesajlar 2048 bit EV SSL ile şifrelenmektedir ve tarafımızdan size gönderilen tüm e-postalar digital olarak imzalanmaktadır.

Takipçidir. Aldığınız hizmet ile ilgili süreçleri özenle takip ediyor, belirli periyodlarla sizleri bilgilendiriyoruz.

Sektörlerinin lider firmaları bizi tercih etmektedir. Referans sayfamızı incelemek ister misiniz?

Ücretsiz Danışma Formu

Bilgi alabilmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.