Mobil Web Sitesi

Mobil Web Sitesi

Her türlü işimizi internet üzerinden hallettiğimizi düşünürsek kurumlarında mobil alanda hizmet vermeleri ve müşterileri ile bu yolla buluşmaları elbette onlar için büyük bir kar ve kolaylıktır.

Mobil web sitesi tasarımı nedir sorusuna kısaca cevap verecek olursak; bir sitenin içerik ve düzeninin, kullanıcıların şartlarına göre ekran boyutu, platformu ve oryantasyonunu ona göre adapte edilmesine mobil web sitesi denmektedir. Kısacası, cihazların çoğunda rahatlıkla çalışabilecek sorunsuz web siteleridir bunlar.

Web sitelerinin mobil uyumlu olmasının bazı artılarını sayacak olursak, müşteri potansiyelinin devamı ve artması, mobil kullanımın her geçen gün artması ki bu da ziyaretçi sayısının artması anlamına geliyor. Yine özellikleri arasında arama motorlarının siteyi daha iyi algılaması, her cihaz için özel site yapmaktan daha ucuz olması. Kısacası şu ki, mobil uyumlu web sitesi tasarımı, çoklu cihaz problemini çözmek için en ideal yöntemdir. Demek oluyor ki yaptırdığınız site mobil uyumlu değilse, tek tek bütün cihazlarda sitenizin düzgün ve istediğiniz gibi görüntülenebilmesi için yeni yeni siteler yaptırmak zorundasınız. Ancak işi baştan sıkı tutup da mobil uyumu düşünürseniz işleriniz daha kolay yürüyecek ve sitenizden istediğiniz başarıyı elde edebileceksiniz. Tabi bu başarıyı elde edebilmek için sitenize etkili içerikler yüklenmesi gerekmektedir.


Mobil Web Sitesi hizmetimiz ile ilgili 7/24 Whatsapp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Online ödemede tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı


Neden MGR?

Tecrübelidir. Konusunda uzman danışmanlarımız size en doğru çözümü sunmaktadır.

Güvenilirdir. Web sitesi üzerinden gönderdiğiniz tüm mesajlar 2048 bit EV SSL ile şifrelenmektedir ve tarafımızdan size gönderilen tüm e-postalar digital olarak imzalanmaktadır.

Takipçidir. Aldığınız hizmet ile ilgili süreçleri özenle takip ediyor, belirli periyodlarla sizleri bilgilendiriyoruz.

Sektörlerinin lider firmaları bizi tercih etmektedir. Referans sayfamızı incelemek ister misiniz?

Ücretsiz Danışma Formu

Bilgi alabilmek için lütfen formu eksiksiz doldurun.