Patent İtiraz İşlemleri, Marka Tescili, Patent, Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik, E

Patent İtiraz İşlemleri

Bir patent/faydalı model dosyasının tescil edilme süreçleri başvurudan itibaren yakından takip edilmeli ve enstitü nezdinde gelen olumsuz kararlara zamanında ve haklı nedenlere dayanan itiraz dosyaları hazırlanmalıdır. İlgili itiraz dosyaları süreci devam eden başvurularımıza gelen olumsuz kararlara karşı olabildiği gibi , mevcut patent/faydalı model dosyalarımıza benzer olarak yapılan başvurulara karşıda yapılabilmektedir. Türk Patent Enstitüsüne sunulan itiraz dosyaları hakkımızı savunabileceğimiz süreç dahilinde ki yegane yöntem olduğundan hukuksal ve açıklayıcı bir dilde uzman hukukçular ve teknik bilgiye hakim konusunda uzman mühendisler tarafından yazılmalıdır. En önemli değerlerimizden olan patent haklarınızın korunması bu tür olumsuz örnekler durumunda da uzman hukukçu ve mühendis kadromuz tarafından sizler adına yürütülmekte ve en doğru yönlendirme tarafınıza yapılmaktadır.

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: info@mgr.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İptal, İade Koşulları ve Bilgi Güvenliği
© 2007-2018 | Güncel Haberler | Site Haritası