Marka Belge Düzenleme, Marka Tescili, Patent, Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik, End

Marka Belge Düzenleme

Marka başvurularının olumlu sonuçlanması neticesinde Türk Patent Enstitüsüne yasal süreler dahilinde belge düzenleme talebi yapılmalıdır. İlgili talebin yapılmaması durumunda tüm süreçler tamamlanmış olsa dahi marka hükmünü yitirecektir. Marka tescil belgesi düzenleme talebin yapılabilmesi için resmi kurumun her yıl belirlemiş olduğu harç bedelinin ödenmesi gerekmektedir. Talebe istinaden marka tecil belgesi iki ay içerisinde kurum tarafından hazırlanmaktadır.

Tescil belgesinin kayıp olması yada birden fazla ihtiyaç uyulması durumunda dilenen zaman diliminde ilgili harç bedelleri tekrar yatırılmak şartı ile tescil belgesinin asıl yada suretleri talep edilebilir.

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: info@mgr.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İptal, İade Koşulları ve Bilgi Güvenliği
© 2007-2018 | Güncel Haberler | Site Haritası