Marka Tescili, Marka Tescili, Patent, Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Endüstriyel

Marka Tescili

Bir işletmenin tüm mal ve hizmetlerini diğer işletmelerin mal veya hizmetlerinden ayıran her türlü işaret marka olarak adlandırılmaktadır. Günümüz koşullarında markaların değeri , firmaların değerinin üzerinde olup tüketicinin seçiciliği noktasında yönlendirici olan en önemli dayanaktır. Bu şartlarda tescilli markalar işletmelerin ticari hayatlarında ki prestij olarak değerlendirilmektedir. Güçlü bir markaya sahip olmanın yarattığı güven , o işletmenin yükselişinde en önemli adım olmaktadır.

Marka tescilinin hukuksal anlamda marka sahibine tanıdığı yetkiler markalarına karşı kötü niyetli girişimlerin önlenmesini sağlamakta , taklit , kopya ve haksız rekabete karşı işletmeyi korumaktadır. Marka sahibi , markasının izni dışında kullanımına karşı tüm yasal haklara sahiptir.

Marka müracaatı gerek başvuru aşamasında gerekse tescil süresinin takibi konusunda uzmanlık gerektiren bir işlem olduğu için , vekil aracılığı ile yapılması hak kaybı yaşanmaması adına gereklidir. MGR Patent olarak bünyemizdeki yetkin marka uzmanları ve hukuk kadrosu ile marka araştırmasından tesciline kadar geçen tüm süreçlerde müvekkillerimize güvenilir danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: info@mgr.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İptal, İade Koşulları ve Bilgi Güvenliği
© 2007-2018 | Güncel Haberler | Site Haritası