Marka Yenileme, Marka Tescili, Patent, Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Endüstriye

Marka Yenileme

Tescilli markaların koruma süresi başvuru tarihinden itibaren 10 yıldır. Markanın varlığının devam edebilmesi için 10 yıllık süreçler içerisinde Türk Patent Enstitüsü nezdinde yenileme taleplerinin yapılması gerekmektedir.Marka 10 yıllık süreçlerde yenilemesinin yapılması şartı ile marka sahibine süresiz koruma hakkı verir.

Marka yenileme işlemi , tescil süresinin bittiği ayın son gününden önceki 6 aydan itibaren başlamaktadır. Bu süre aşıldığı taktirde ek harç ücreti ödemek koşulu ile 6 aylık cezalı marka yenileme hakkı verilmektedir. ilgili süreler içerisinde yenilemesi yapılmayan markalar hükümsüz kılınmaktadır.

Vekilliğini yaptığımız müşterilerimizin tüm markalarının koruma süreleri sona ermeden önce bildirmek firmamız takibinde olan bir işlemdir.Bu durum müşterilerimizin hak kaybı yaşamasını engellemektedir.

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: info@mgr.com.tr

Gizlilik Sözleşmesi | Mesafeli Satış Sözleşmesi | İptal, İade Koşulları ve Bilgi Güvenliği
© 2007-2018 | Güncel Haberler | Site Haritası