Marka İtiraz İşlemleri

Bir markanın tescil edilme süreçleri başvurudan itibaren yakından takip edilmeli ve enstitü nezdinde gelen olumsuz kararlara zamanında ve haklı nedenlere dayanan itiraz dosyaları hazırlanmalıdır. İlgili itiraz dosyaları süreci devam eden marka başvurularımıza gelen olumsuz kararlara karşı olabildiği gibi , mevcut markalarımıza benzer olarak yapılan başvurulara karşıda yapılabilmektedir. Türk Patent Enstitüsüne sunulan itiraz dosyaları hakkımızı savunabileceğimiz süreç dahilinde ki yegane yöntem olduğundan hukuksal ve açıklayıcı bir dilde uzman hukukçular tarafından yazılmalıdır. En önemli değerlerimizden olan marka haklarınızın korunması bu tür olumsuz örnekler durumunda da uzman hukukçularımız tarafından sizler adına yürütülmekte ve en doğru yönlendirme tarafınıza yapılmaktadır.

ücretsiz danışma formu
Marka Tescili, Patent Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili konularının yanı sıra Hukuki konular ve Bilişim sektöründe de uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bu sitenin tüm hakları MGR Patent ve Bilişim Hizmetleri 'ne aittir. Sitede kullanılan yazılı ve görsel materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan indirim ve kampanyalar, hizmet kapsamının genişletilmesi durumunda fiyat farklılıkları gösterebilir. Süreli indirim ve kampanyaların geçerlilik tarihleri kampanya detay sayfalarında belirtilmektedir.
MGR PATENT VE BİLİŞİM HİZMETLERİ
Soğanlık Yeni Mh. Pegagaz Sk. Pega Kartal A Blok No.6 K.4 D.20 Kartal, İstanbul
T: 0 (850) 885 11 03 / F: 0 (850) 885 11 04 / E: [email protected]

© 2007-2018 | Gizlilik Sözleşmesi | Güncel Haberler | Site Haritası